Napisz do nas

Regulamin

Postanowienia ogólne
Aktualną i obowiązującą wersję Regulaminu można zawsze znaleźć na naszej stronie pod www.immotools.pl

Regulamin wchodzi w życie z dniem 02.02.2017 i stanowi dokument określający zasady sprzedaży w sklepie internetowym pod adresem www.immotools.pl
Składając zamówienie w naszym sklepie internetowym pod adresem www.immotools.pl Kupujący oświadcza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem i akceptuje jego postanowienia a także wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach wysyłki towaru oraz wystawienia stosownego dowodu zakupu.

Właściciel sklepu internetowego
Właścicielem sklepu internetowego znajdującego się pod adresem www.immotools.pl  i www.awp.com.pl jest firma:

AirNET SERVICE Tomasz Mroczkowski z siedzibą: Antoniów 194, 37-455 Radomyśl nad Sanem
NIP: 8652502795 REGON: 180518480
Sklep prowadzi sprzedaż towarów na odległość za pośrednictwem strony internetowej www.immotools.pl i www.awp.com.pl

Ceny zawarte w sklepie
Wszystkie ceny znajdujące się na stronie sklepu www.immotools.pl podane są w polskich złotych i zawierają podatek VAT.
Cena podana przy każdym dostępnym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia.
Ceny towarów podane na stronie www.immotools.pl nie zawierają kosztów wysyłki.

Zamówienia i dostawa
Zamówienia przyjmowane są poprzez formularz zamówienia na stronie www.immotools.pl, drogą telefoniczną oraz poprzez pocztę elektroniczną email.
Przyjęcie zamówienia do realizacji ma miejsce w momencie otrzymania przez Kupującego wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Tym samym ma miejsce zawarcie umowy kupna sprzedaży pomiędzy Kupującym oraz Sprzedającym – sklepem www.immotools.pl
Zamówienia złożone i potwierdzone od poniedziałku do piątku do godziny 16 (wysyłane za pośrednictwem kuriera), realizowane są jeszcze tego samego dnia roboczego.

Do każdego zamówienia wystawiamy paragon fiskalny lub na życzenie klienta faktura VAT (w przypadku wypełnienia w formularzu pola NIP uznajemy, że kupujący wybrał fakturę VAT).
www.immotools.pl ma prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, w przypadku, gdy podane przez Kupującego dane są niepełne lub błędne.
Kupujący może dokonać zapłaty za zamówiony towar poprzez:
-przelew bankowy na konto sklepu,
-kartą lub przelewem za pośrednictwem przelewy24.pl (operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068)
-płatność przy odbiorze (należność pobiera doręczyciel).
-gotówką , jeśli wybrany jest odbiór osobisty
W zależności wyboru przez kupującego zamówienia dostarczane są przez firmę kurierską UPS lub Pocztę Polską.
Koszt dostarczenia zamówionego towaru na terenie Polski wynosi (niezależnie od liczby zamówionych produktów):
-Kurier (UPS) – 19 zł
-Kurier pobranie (UPS) – 23 zł
-Kurier DHL – 16 zł
-Kurier DHL pobranie – 19 zł
Zamówienia składane za pośrednictwem sklepu www.immotools.pl są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego.
Czas dostawy przesyłki do kupującego wynosi:
-Kurier UPS – na następny dzień roboczy,
Podczas odbioru zamówienia ze sklepu należy sprawdzić w obecności doręczyciela stan paczki. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń należy spisać wraz z doręczycielem stosowny protokół reklamacyjny.
W przypadku zamówień z dostawą poza teren Polski prosimy o kontakt telefoniczny +48 733 259 320, +48 507 648 994 lub mailowy sklep@immotools.pl w celu ustalenia kosztów wysyłki.
www.immotools.pl zastrzega sobie prawo do dochodzenia zwrotów kosztów przesyłki poniesionych w związku z transportem zamówionych towarów w przypadku nie odebrania przez zamawiającego bez podania jej przyczyny.

Zwroty towaru / odstapienie od umowy szczególy :
Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku „O ochronie praw konsumentów” (Dz.U. z 2014 r. poz.827) kupujący ma prawo do rezygnacji z zakupu dokonanego w sklepie www.immotools.pl bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.
Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie pisemnego oświadczenia przed jego upływem drogą pisemną lub za pośrednictwem poczty elektronicznej email.
www.immotools.pl zobowiązuje się do dokonania zwrotu kosztów w terminie do 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.
Zwrot dokonywany jest przelewem bankowym na konto wskazane przez Kupującego.
Zwrotowi podlegają koszty dostawy do Klienta oraz koszt zamówionego produktu. Koszt odesłania produktu do sklepu pokrywa Kupujący.

Reklamacje
Wszystkie produkty będące w ofercie www.immotools.pl są fabrycznie nowe i są objęte gwarancją producenta lub rękojmią sprzedawcy.
www.immotools.pl zobowiązuje się do pozytywnego rozpatrzenia gwarancji w przypadku gdy dany produkt posiadał wadę techniczną, oraz w przypadku wady powstałej w wyniku dostawy.
Reklamowany produkt należy wysłać na adres sklepu www.immotools.pl
Reklamacja jest rozpatrywana w ciągu maksymalnie 14 dni od daty otrzymania przesyłki przez www.immotools.pl
www.immotools.pl zastrzega sobie prawo do nieprzyjmowania przesyłek wysyłanych za pobraniem lub na koszt sklepu.

Inne
W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod jednym z numerów telefonu: +48 507 648 994 lub drogą elektroniczną na adres email: sklep@immotools.pl